Kocaeli İzmit’te bir halk otobüsüne binen kadın yolcu yan tarafta oturan bir erkek yolcu tarafından taciz edildi. Bu sırada kendisini taciz eden sapığı fotoğraflayan kadının çektiği fotoğraflar Kocaeli Kadın Emeği Kolektifi tarafından sosyal medya hesaplarında paylaşılarak tacizde bulunan kişi teşhir edildi ve bu rezalet olay duyuruldu.

Artık neredeyse her gün duyduğumuz iğrenç taciz olaylarına bir yenisi Kocaeli’nde eklendi. İzmit’te sefer yapan halk otobüsüne binen kadın yolcu, yan koltuğunda oturan erkek yolcunun tacizine uğradı.

87678

Kadın yolcu, otobüsün içinde kendisine bakarak elini pantolonunun üzerinden cinsel organına götüren sapığın fotoğrafını çekti.

1475673_940x531

Kocaeli Kadın Emeği Kolektifi’nin fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak tacizde bulunan kişiyi teşhir etmesiyle olay duyuldu. Platform ayrıca “yasal haklarımızın takipçisi olacağımızı duyuruyoruz” dedi.

545654

İzmit’te Akpınar ile Umuttepe arasında sefer yapan otobüste yaşanan bu mide bulandırıcı olay sosyal medyada da büyük tepki gördü.