Hafta sonuna hazırlanırken bu listeye göz atmadan planlarınızı yapmayın. Şehirde keşfedeceğiniz ve eğlenebileceğiniz etkinlikleri inceledik. Ayrıca daha fazla etkinlik bulabileceğiniz şehrin en büyük parti rehberi Partymag de planlarınızı yapmaya ve size en uygun eğlenceyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

1. 06.04 Perşembe – Sertap Erener

11

Sertap Erener’i tanımayan yoktur sanırım. Ülkemizi Eurovision şarkı yarışmasında temsil etti, poptan operaya da birçok farklı tarzda eseri başarılı şekilde sergileyerek geniş bir dinleyici kitlesine sahip oldu. Canlı performansı da dinlediğim performanslar arasında kesinlikle üst sıralarda yer alacak sanatçı bu hafta Babylon Bomonti’de hayranları karşısına çıkacak. Duyanlar duymayanlara söylesin!

2. 06.04 Perşembe – Lucky Thursday

22

Karaköy’de bulunan şehrin cool mekanlarından olan Drone, her perşembe gerçekleşecek ‘Lucky Thursday’ etkinlik serisinin ilkini bu hafta Orkun Bozdemir, Tan Güner ve Cem Aloğlu ile birlikte başlatıyor. Müziklerini çok sevdiğim ekip, sevdiğim mekanlardan birinde olacak. Kesinlikle kaçmaz!

3. 07.04 Cuma – Oldies But Goldies

33

Babylon’un en sevdiği etkinlik serisi haline gelen Oldies But Goldies her yaştan ve her tarzdan katılımcıyı eğlenirken bir arada görebileceğiniz harika bir etkinlik. Donna Summer, Dephece Mode ve daha bir çok sanatçıdan yaşlanmayan şarkılar dinleyebileceğiniz geceye henüz gitmediyseniz gitmenizi tavsiye ederim.

4. 07.04 Cuma – Mark Knight

44

İngiliz Dj Mark Knight, house & techno müziğe kattığı farklı ve özgün tarzı ile Klein’da. Allright, your love ve downpipe şarkılarını dinleyerek Mark Knight hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama Klein’da daha fazla olacağınız kesin.

5. 08.04 Cumartesi – Oliver Huntemann

55

Techno müziğin sevilen ismi Oliver Huntemann bu hafta Garajistanbul’da sahne alıyor. Techno sevenlerin çoktan biletlerini aldığı etkinlik için gözden kaçıranlara bir hatırlatma da benden. En rahat dans ayakkabılarınızı giymeyi unutmayın.

6. 08.04 Cumartesi Beegee – MR + MRS Kazan – DJ Queto

6

Ülkemizde elektronik müziğin öncü isimlerinden olan, FG radyonun kurucularından Birol Giray cumartesi gecesi 360 İstanbul’da. Ona eşlik edecek isimler ise MR & MRS Kazan ve DJ Queto. Eğlenceği bir gece olacağı şüphesiz.

7. 08.04 Cumartesi – Back to Black

77

Konsept parti arayanlar için W Hotel’de yer alan SuperJazz’da düzenlenecek Back to Black etkinliği biçilmiş bir kaftan. Siyah giymenin zorunlu olduğu partide kabinde Tangun, Cure-Shot, DJ Cell, Emre Öğütçü, Gökberk ve Mono Type yer alacak. Siyah bir cumartesi gecesine hazır olun.

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

The post Bu Haftanın Kaçırılmayacak 7 Eğlenceli Etkinliği appeared first on .