Köpekler için otel ve bakım hizmeti veren Second Home Pet Resort isimli firma, köpek sahiplenme oranını arttırmak ve barınak köpeklerine yardım edebilmek için projeler düşünüyordu. Daha sonra akıllarına hem keyifli hem de sahiplenmeyi arttırıcı bir etkinlik geldi: havuz partisi!

Yerel barınak yetkilileriyle görüşen köpek oteli sahipleri, sadece barınak köpeklerine özel havalı bir havuz partisi düzenlediler.

kopek_havuz_partisi (1)

Rogue, Grayson, Bean, Henry, Loki, Ozzie, Benito ve Polo isimli 8 köpek, hayatlarının en eğlenceli günlerinden birini yaşadılar ve havuzun keyfini çıkardılar.

kopek_havuz_partisi (2)

Barınak köpeklerinin günlerini hareketsiz geçirmeleri ve ömür boyunca kafeslerde onları sahiplenecek birilerini beklemeleri yüzünden bu havuz partisi tam bir terapi niteliğindeydi.

kopek_havuz_partisi (3)

Her birinin özel asistan gönüllüleri vardı bu özel gün için tüm isteklerini karşılayacak. Havuzu gördükleri anda çılgınlık yapacaklarının farkında olan minnoşların suratları hep gülüyordu.

kopek_havuz_partisi (6)
Ve buna değerdi…

Kendi karakterlerine göre takılmayı tercih eden köpeklerden Amerikan Bulldog Rogue şelale üzerine tırmanıp partiyi yönetirken birkaç ufak pati gönüllüleri ıslatmakla uğraşıyordu.

kopek_havuz_partisi (4)

Bu sevimli ve doğal halleri de ilanlarını yenilemek için bir yandan fotoğraflanıyordu.

kopek_havuz_partisi (5)

Birkaç saatlik eğlence ve sosyalleşme sonrası barınağa geri dönen patilerin umarız en kısa zamanda ömürlük, sevgi dolu yuvaları olur. ❤️

Çünkü #SatınAlmaSahiplen!