AliExpress elektronik cihaz tutkunları için tam bir çeşit deryası. AliExpress’ten alışveriş yapmakla ilgili detayları öğrenmek isterseniz AliExpress’ten alışveriş yapmak yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu siteden kulaklık satın almayı düşünüyorsanız karşınıza yüzlerce, hatta binlerce farklı ürün çıkacağını tahmin edebilirsiniz. AliExpress’deki kulaklık modelleri arasında hem çok ucuz hem de orta – üst seviye fiyat aralıklarında kaliteli kulaklıklar yer alıyor. Bu listemizde, AliExpress’ten alınacak 10 kulaklık önerisiyle karşınızdayız. Sizler için seçtiğimiz kulaklık tavsiyeleri arasında hem kablolu ve kablosuz hem de kulak içi ve kulak üstü kulaklıklar bulunuyor. Gelin satın almaya değecek, fiyatının karşılığını verecek Çin malı kulaklıklara birlikte göz atalım.

1. iBesi L08 Bluetooth kulak içi kulaklık

iBesi L08 Bluetooth kulak içi kulaklık

AliExpress’ten alınacak en uygun fiyatlı ve fiyatına oranla en kaliteli Bluetooth kulak içi kulaklıklardan biri iBesi L08 adlı ürün. Kısa kablosuyla boynunuza asarak kullanabileceğiniz iBesi L08, Bluetooth teknolojisi sayesinde kablolara veda etmenizi sağlarken sizi özgürlüğe kavuşturacak. 1,5-2 saat civarı sürede tam şarj olan ve şarj olduktan sonra 5 saat civarında müzik dinleme, 4-6 saat arası telefonla görüşme imkanı sunan bu kulaklık tam bir fiyat performans canavarı. iBesi L08, AliExpress’te sadece 19 TL fiyatla satılıyor. Bu kulaklığı daha detaylı incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

2. Duszake S320 kablolu kulak içi kulaklık

Duszake S320 kablolu kulak içi kulaklık

Listemizin ikinci sırasında “Ben Bluetooth kulaklıkları şarj etmekle uğraşmak istemiyorum.” diyen kullanıcılar için ideal bir ürün var. Duszake S320, özellikle akıllı telefonuna mikrofonlu ve kablolu bir kulak içi kulaklık satın almak isteyenlere hitap ediyor. Bu ürün AliExpress’te en iyi yorumları alan kulak içi modellerden biri. Güçlü baslara ve kaliteli seslere sahip uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız Duszake S320 sadece 24 TL’lik fiyatıyla dikkat çekiyor. Bu kulaklığı daha detaylı incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

3. KZ ED9 ekstra bas kulak içi kulaklık

Yine kablolu kulak içi kulaklık tercih edenler için uygun bir ürün listemizin üçüncü sırasında karşınızda. KZ ED9 adlı bu kulaklık modeli, ekstra bas konusunda çok iddialı. AliExpress’teki Hi-Fi kulaklıklar arasında bulunan KZ ED9, ses kalitesi konusunda seçici olanlara hitap ediyor. Ürünün tasarımı biraz kaba görünüyor olsa da görünüme aldanmayın. Gelen kullanıcı yorumları bu cihazın son derece güçlü baslara sahip olduğunu vurguluyor. KZ ED9 AliExpress’te mikrofonlu olarak 57 TL fiyat etiketine sahip. İsterseniz bu kulaklığı mikrofonsuz olarak 53 TL’ye de satın alabiliyorsunuz. KZ ED9 kulaklıkları daha detaylı şekilde incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

4. NBY Bluetooth katlanabilir kulak üstü kulaklık

NBY Bluetooth katlanabilir kulak üstü kulaklık

Listemizin dördüncü sırasında kulak üstü kulaklık modellerinden hoşlananlar için ekonomik bir seçenek var. NBY firması tarafından üretilmiş olan bu kulaklık, şık tasarımı ve zengin renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Dokuz farklı renk kombinasyonuna sahip olan NBY marka bluetooth kulaklıklar hem kadınlar hem de erkekler için uygun tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu kulaklıklar 2-3 saat arasında tam şarj olan dahili piliyle 6 saate kadar kablosuz olarak çalışabiliyor. Kulaklığın kulak pedlerinin alt kısmında kontrol tuşları ve microSD kart yuvası da dikkat çekiyor. İsterseniz bu kulaklığı MP3 çalar olarak kullanabiliyorsunuz. Tüm bunların dışında mikrofona da sahip olan NBY kulaklıklar telefon görüşmeleri yapmanıza imkan tanıyor. Bu cihazın AliExpress’teki fiyatları 65-70 TL arasında değişiyor. NBY bluetooth kulaklığı daha detaylı incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

5. QCY QY20 Bluetooth IPX5 kulak içi kulaklık

QCY firmasının QY20 adlı bluetooth kulaklığı spor yaparken müzik dinlemeyi sevenler için en iyi seçeneklerden biri. Hem kısa kablolu tasarımıyla ensenize asabileceğiniz hem de IPX5 sertifikası sayesinde rahatça terleyerek kullanabileceğiniz bu cihaz fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. Yüksek kaliteli örgü kablosu, manyetik kulaklıkları, 10 saate kadar kesintisiz çalışabilme özelliği ve güçlü baslarıyla QCY QY20 takdiri hak eden bir kulaklık olarak karşımızda. Bu cihazın fiyatı AliExpress’te 75 TL civarında. QCY QY20’yi daha detaylı olarak incelemek veya satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

6. KZ ZSN Hi-Fi kablolu kulak içi kulaklık

Piyasada eşini benzerini nadir görebileceğiniz üst düzey kulak içi kulaklıklardan biri olan KZ ZSN yüksek ses kalitesi arayanlara hitap ediyor. Kablolu bir kulaklık olan ve Hi-Fi seviyesinde ses gücü sunan bu kulaklıklar ilginç tasarımıyla da dikkat çekiyor. AliExpress’te en yüksek puan alan kulaklıklar arasında bulunan KZ ZSN 25Ω dirence, 20-40.000Hz arası frekans tepki aralığına ve 104dB duyarlılığa sahip. KZ ZSN AliExpress’te mikrofonlu olarak 105 TL civarında fiyatlarla satılıyor. Eğer bu kulaklığın mikrofonsuz versiyonunu almak isterseniz fiyat 95 TL seviyesine düşüyor. KZ ZSN Hi-Fi kulak içi kulaklıkları daha detaylı incelemek veya satın almak istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7. Bluedio T2S Bluetooth kulak üstü kulaklık

Kaliteli bir Bluetooth kulak üstü kulaklık satın almayı düşünüyorsanız Bluedio T2S kesinlikle göz atmanız gereken ürünlerden biri. Bu kulaklık hem çarpıcı tasarımı ve yüksek ses kalitesi, hem de sunduğu özelliklere oranla son derece uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Katlanabilir tasarıma sahip olan cihaz, dahili mikrofonuyla hem telefon görüşmeleri yapmanızı hem de akıllı telefonların sesli asistanlarını kullanmanızı mümkün kılıyor. Kutusunun içerisinde 3,5mm jaklı kablo da bulunan bu ürün istendiği takdirde kablolu olarak da kullanılabiliyor. Bluedio T2S’in içerisinde bulunan dahili pil inanılmaz bir kullanım süresi vaat ediyor. Bu kulaklık tam şarj edildiğinde 1.625 saate kadar standby modda kalabiliyor, 40 saate kadar müzik dinletebiliyor ve 45 saate kadar telefon görüşmesi yaptırabiliyor. Bluedio T2S AliExpress’te 120 TL civarı fiyatlarla satın alınabiliyor. Bu kulaklığı daha detaylı incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

8. ZOP N43 kulak üstü oyuncu kulaklığı

Listemizin sekizinci sırasına gelmişken oyun severleri unuttuğumuzu fark ettik. Yukarıdaki fotoğrafta görmekte olduğunuz ZOP N43 adlı ürün, bir oyuncunun isteyeceği tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 7.1 sanal surround teknolojisi sayesinde detaylı ses takibi yapmanızı mümkün kılan ZOP N43, kulaklığın içerisinden çıkan mikrofon tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu kulaklık hem oyun oynamayı hem de oyun oynarken arkadaşlarıyla iletişim kurmayı seven ses tutkunlarına hitap ediyor. Kulaklığın LED ışıklandırmalı tasarımı da motivasyonu artıracak cinsten. ZOP N43 AliExpress’te 120 TL civarında fiyatlarla satılıyor. Eğer bu kulaklık ilginizi çektiyse, daha detaylı incelemek veya satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

9. QCY QS1 TWS Bluetooth tam kablosuz kulak içi kulaklık

QCY QS1 TWS Bluetooth tam kablosuz kulak içi kulaklık

Apple’ın AirPods kulaklıkları piyasaya çıktığından beri tam kablosuz kulaklık modellerinin yaygınlaştığını görüyoruz. QCY firmasının QS1 kod adlı ürünü de bu noktada hem iPhone hem de Android kullanıcıları için sıkı bir ürün. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan QCY QS1 kulaklıklar Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde daha kesintisiz bağlantı ve daha düşük pil tüketimi gibi avantajlar sunuyor. Bu kulaklıklar 380mAh pil kapasitesine sahip taşıma kabıyla geliyor. Bu taşıma kabı, kulaklıkların hem tozdan korunmasını sağlıyor hem de toplam 20 saat boyunca kullanılmasına olanak tanıyor. Kulaklıkları kulağınıza taktığınızda 4 saate yakın süre boyunca kesintisiz müzik dinleyebiliyorsunuz. QCY QS1 hem malzeme kalitesi hem de ses kalitesi açısından bu alanın favori seçeneklerinden biri oluyor. AliExpress’te 125 TL civarında fiyatlarla satılan QCY QS1’i daha detaylı incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

10. Bluedio T6 aktif gürültü önleyici Bluetooth kulak üstü kulaklık

Bluedio T6 aktif gürültü önleyici Bluetooth kulak üstü kulaklık

Listemizin son sırasında sizlere üst düzey bir Bluetooth kulaklık tavsiyesinde bulunacağız. Bluedio firmasının T6 kod adlı bu kulaklığı, aktif gürültü önleyici yapısıyla sizi ortamdan soyutluyor ve bambaşka bir ses deneyimi vaat ediyor. Tüm Bluetooth bağlantılı cihazlara bağlanarak kablosuz olarak kullanılabilen bu kulaklık, özellikle gürültülü ortamda çalışanlara, seyahat etmeyi sevenlere ve oyunlarda dışarıdan gürültü duymadan odaklanmak isteyenlere hitap ediyor. -25 dB seviyesinde aktif gürültü önleme özelliği sunan Bluedio T6 yüksek ses kalitesi konusunda da epey iddialı. Bu kulaklık 16 Ohm dirençli 57mm sürücülere, 115dB ses seviyesine ve 15-25.000Hz frekans tepki aralığına sahip. Dahili pili 1-2 saat civarında şarj edilebilen Bluedio T6, tam şarj olduktan sonra 25 saate yakın müzik dinletebiliyor ve 26 saate yakın süre boyunca telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyor. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda son derece uygun bir fiyatla satılan Bluedio T6, AliExpress’te 240 TL civarında bulunabiliyor. Bu kulaklığı daha detaylı incelemek veya satın almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.